Firma Dortex istnieje na rynku reklam ponad 15lat.

Zajmujemy się reklamą i poligrafią.
Naszą specjalnością są pieczątki, wizytówki, szyldy, ulotki, oklejanie aut, nadruki, strony internetowe itp.

Wieloletnie doświadczenie i dostęp do nowoczesnego parku maszynowego to gwarancja wysokiej jakości oraz pewność, że staramy się sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom.
Powierzając nam swoje prace, mogą mieć Państwo pewność, że zajmiemy się nimi z największą starannością. Nieustannie dążymy do świadczenia usług na coraz wyższym poziomie, spełniającym wymagania i oczekiwania naszych Klientów.

STRONA GŁÓWNA

Reklama Wołów, Reklama Brzeg Dolny, Reklama Wrocław. W obecnych czasach cenimy sobie nowoczesne reklamy, które podnosza poziom sprzedazy. Niezależnie od miejsca, istotna rolę odgrywa reklama. Nic tak nie wpłynie na poprawę sprzedazy, jak odpowiednio dobrana reklama. Nasza firma codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu równie wspaniałe reklamy w Waszych firmach, biurach, urzędach, czy innych miejscach użytecznosci publicznej. Zajmujemy się reklamą, poligrafią, jak i pieczątkami i wizytówkami. Nasza specjalnościa jest reklama Wołów, Reklama Brzeg Dolny, Reklama Wrocław. Budujemy również na specjalne Państwa zamówienie nietypowe konstrukcje pod reklamę, banery itp. Reklama Wołów jest także obszarem, w którym się specjalizujemy. Zadowolenie naszych Klientów jest zawsze najważniejsze. Dlatego też oferowana przez nas Reklama Wołów, Reklama Brzeg Dolny, Reklama Wrocław to wysokiej klasy reklamy. Nowoczesny, a zarazem elegancki design pozwala na wkomponowanie ich w wystrój każdego otoczenia. W naszej pracy dokładnie poznajemy potrzeby Klientów, a następnie dobieramy najbardziej optymalne rozwiazania. Nowoczesna Reklama Wołów, Reklama Brzeg Dolny czy też Reklama Wrocław stworzy Wam warunki, w których poczujecie się popularni. Jak już wczesniej wspomnielismy gwarantujemy reklama Wołów. Zapraszamy do współpracy